نسل جدید باکس پالت: باکس پالت پلاستیکی تاشو

نسل جدید باکس پالت: باکس پالت پلاستیکی تاشو

شرکت پرشین صنعت به منظور کاهش هزینه محصول برای مشتریان و همچنین استفاده بهینه از فضای انبارها اقدام به تولید نسل جدیدی از باکس پالت های پلاستیکی کرده است که نه تنها وزن کمتری نسبت به باکس پالت های نسل قبلی دارد بلکه قابلیت تا شوندگی آنها این امکان را برای استفاده کننده ها ایجاد می کند که فضای کمتری را در انبارها و سالن های تولید اشغال کند.

در نتیجه بهینه سازی این نوع از باکس پالت ها منجر به استفاده بهتر از کانتینر و کامیون (در حالت تاشده تا 85 درصد صرفه جویی در فضا در مسیر برگشت) و صرفه جویی در هزینه ها می گردد و همچنین لازم به ذکر است که این محصول بعد از به پایان رسیدن طول عمرش کاملأ قابل بازیافت است.

تصاویر:

 

ویدئو:

درباره پرشین صنعت

تدوین روش های مدیریت، توجه به منابع انسانی و کنترل کیفیت با رعایت بالاترین استانداردها از مهمترین نکات حائز اهمیت در انجام پروژه های متفاوت است. مدیریت به روز در کنار استفاده از ماشین آلات مدرن، پرشین صنعت را تبدیل به توانمندترین گروه تولیدی در صنعت تولید قطعات پلاستیک کرده است.  دستگاههای فوق سنگین تزریق از 700 تا 4000 تن در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های مرتبط با صنعت پلاستیک، توان کاربردی و تخصص علمی را به کار گرفته است تا امکان انجام پروژه های متفاوت پرشین صنعت عملی گردد.

     

تماس با ما

آدرس: کرج، کیلومتر 5 اتوبان کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان، فاز دوم، خیابان گلستان نهم، خیابان باغستان، پلاک 247،

تلفن ها: 5-80 20 76 34 026

مستقیم فروش: 86 20 76 34 026

فکس: 89 20 76 34 026 | ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

instagram   linkedin   facebook   aparat   youtube

کروکی آدرس