برنامه غذای جهانی سازمان ملل

برنامه غذای جهانی سازمان ملل

اکنون شرکت پرشین صنعت قادر به اظهار این است که استانداردهایش نه تنها مطابق استانداردهای تولید در ایران هستند بلکه با استانداردهای جهانی نیز مطابقت دارند، زیرا آنها توسط سازمان‏های جهانی نظیر برنامه جهانی غذا تأیید شده اند.

news6

ما مفتخریم که همکاری خود را با سازمان برنامه جهانی غذا که سازمان بشر دوستانه برجسته ای است که موجب حفظ زندگی، تغییر زندگی می شود، و در شرایط اضطرار کمک‏های غذایی میرساند و با جوامع برای گسترش تغذیه همکاری دارد را اعلام داریم. ما از سازمان جهانی غذا برای اعتمادی که به عنوان یک شریک در بهبود شرایط دنیا به ما داشتند، سپاسگزاریم.

news7

درباره پرشین صنعت

تدوین روش های مدیریت، توجه به منابع انسانی و کنترل کیفیت با رعایت بالاترین استانداردها از مهمترین نکات حائز اهمیت در انجام پروژه های متفاوت است. مدیریت به روز در کنار استفاده از ماشین آلات مدرن، پرشین صنعت را تبدیل به توانمندترین گروه تولیدی در صنعت تولید قطعات پلاستیک کرده است.  دستگاههای فوق سنگین تزریق از 700 تا 4000 تن در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های مرتبط با صنعت پلاستیک، توان کاربردی و تخصص علمی را به کار گرفته است تا امکان انجام پروژه های متفاوت پرشین صنعت عملی گردد.

     

تماس با ما

آدرس: کرج، کیلومتر 5 اتوبان کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان، فاز دوم، خیابان گلستان نهم، خیابان باغستان، پلاک 247،

تلفن ها: 5-80 20 76 34 026

مستقیم فروش: 86 20 76 34 026

فکس: 89 20 76 34 026 | ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

instagram   linkedin   facebook   aparat   youtube

کروکی آدرس