اخبار و رویدادها

شرکت پرشین صنعت بهارستان بار دیگر این افتخار را دارد تا در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران شرکت نماید، لذا از تمامی دوستان، همکاران و علاقمندان دعوت به عمل می‏آورد تا در تاریخ هشتم الی یازدهم آذر ماه در این نمایشگاه حضور به هم رسانند.

8 الی 11 آذر ماه 1398: نمایشگاه بین المللی تهران، جنب ورودی سالن 38

نسل جدید باکس پالت: باکس پالت پلاستیکی تاشو

شرکت پرشین صنعت به منظور کاهش هزینه محصول برای مشتریان و همچنین استفاده بهینه از فضای انبارها اقدام به تولید نسل جدیدی از باکس پالت های پلاستیکی کرده است که نه تنها وزن کمتری نسبت به باکس پالت های نسل قبلی دارد بلکه قابلیت تا شوندگی آنها این امکان را برای استفاده کننده ها ایجاد می کند که فضای کمتری را در انبارها و سالن های تولید اشغال کند.

در نتیجه بهینه سازی این نوع از باکس پالت ها منجر به استفاده بهتر از کانتینر و کامیون (در حالت تاشده تا 85 درصد صرفه جویی در فضا در مسیر برگشت) و صرفه جویی در هزینه ها می گردد و همچنین لازم به ذکر است که این محصول بعد از به پایان رسیدن طول عمرش کاملأ قابل بازیافت است.

تصاویر:

6شرکت پرشین صنعت در راستای بهبود خدمات به مشتریان ، ایجاد محیط کاری منظم ، صرفه جویی در زمان ، هزینه و کاهش اشتباهات و نیز افزایش بهره وری سازمانی مفتخر به اخذ به روزترین استاندارد سیستم مدیریت کیفیت (ایزو 9001 ) گردیده است.

7شرکت پرشین صنعت در راستای شناسایی فعالیت های این سازمان و تاثیر گذاری آن بر روی محیط زیست در راستای کاهش این تاثیرات و یا ازبین بردن آن و یا به عبارتی جهت کنترل جنبه های زیست محیطی مفتخر به پیاده سازی و اسقرار سیستم مدیریتی ( ایزو14001 ) گردیده است.

8شرکت پرشین صنعت در راستای انطباق با الزامات سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت  حرفه ای و با استفاده موثرتر از منابع، جهت کاهش خطرات ناشی از محیط کار مفتخر به دریافت سیستم مدیریتی( ایزو 45001 ) گردیده است.

9شرکت پرشین صنعت با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و به روز جهت احراز صلاحیت انجام آزمون ها و یا کالیبراسیون و همچنین نمونه برداری با روش های استاندارد جهت انجام کلیه آزمون های مربوطه مفتخر به دریافت و استقرار استاندارد آزمایشگاهی ( ایزو 17025 ) گردیده است.

از این به بعد، هیچ نیازی به نگرانی وجود ندارد زیرا با پالت های ضد الکتریسیته ساکن جدید شرکت پرشین صنعت، بار شما هر آنچه که باشد، به هر میزان که حساس باشد، به ایمن ترین شکل ممکن حمل و انبار می شوند.

درباره پرشین صنعت

تدوین روش های مدیریت، توجه به منابع انسانی و کنترل کیفیت با رعایت بالاترین استانداردها از مهمترین نکات حائز اهمیت در انجام پروژه های متفاوت است. مدیریت به روز در کنار استفاده از ماشین آلات مدرن، پرشین صنعت را تبدیل به توانمندترین گروه تولیدی در صنعت تولید قطعات پلاستیک کرده است.  دستگاههای فوق سنگین تزریق از 700 تا 4000 تن در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های مرتبط با صنعت پلاستیک، توان کاربردی و تخصص علمی را به کار گرفته است تا امکان انجام پروژه های متفاوت پرشین صنعت عملی گردد.

     

تماس با ما

آدرس: کرج، کیلومتر 5 اتوبان کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان، فاز دوم، خیابان گلستان نهم، خیابان باغستان، پلاک 247،

تلفن ها: 5-80 20 76 34 026

مستقیم فروش: 86 20 76 34 026

فکس: 89 20 76 34 026 | ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

instagram   linkedin   facebook   aparat   youtube

کروکی آدرس