40 سال تجربه

پالت پلاستیکی

بیش از چهل سال، نوآوری، تلاش و تجربه، امروز با تاسیس یکی از پیشرفته ترین کارخانجات تولید انواع محصولات پلاستیک چهره ای متفاوت از قابلیت های فردی و درون گروهی را به شما معرفی خواهد کرد. پرشین صنعت با تکیه بر سوابق درخشان گذشته مدیران به جهت تاسیس و مدیریت گروه های بزرگی نظیر سبلان پلاستیک، رازک شیمی، ساحل اتحاد، سهند پلاستیک و توحید پلاستیک، حاصل بیش از چهل سال تجربه و تلاش را با نوگرایی و استفاده از مدرنترین تجهیزات در دسترس پروژه های متفاوت شما قرار می دهد.

چرا پالت پلاستیکی بخریم؟

امروزه اکثر کشورها جهت پذیرفتن پالت های چوبی درخواست گواهی بهداشت را دارند . پالت های چوبی برای دریافت این گواهی می بایست توسط حرارت گندزدایی شده و یا توسط بخار متیل برومید ضد عفونی شوند . این در حالی است که پالت های پلاستیکی نیاز به اینگونه گندزدایی نداشته و همچنین با توجه به دوره عمرشان در دوره های بلند مدت ارزانتر از نمونه چوبی خواهند بود . لذا پالت پلاستیکی یک جایگزین با دوام برای پالت چوبی به شمار رفته و به سرعت در حال عمومی شدن در صنعت حمل کالا می باشد .

از مزایای پالت پلاستیکی می توان به بهداشت مناسب، کیفیت و ابعاد یکسان، عدم وجود میخ یا شکستگی، عدم جذب آب و سبکی نسبی آن ها اشاره کرد . همچنین پایداری در مقابل انواع آب و هوا، قابلیت انبارش منظم جهت استفاده مفید از حداقل فضا، قابلیت بازیافت و همچنین رنگ بندی و شماره گذاری جزو دیگر قابلیت های این محصول می باشد.

تعداد پالت های پلاستیکی که به طور گسترده در سراسر جهان در صنایع در حال استفاده هستند به طور مداومی رو به افزایش است. چه حالت شانه تخم مرغی، طور عمر، وزن خالص کم، جزئیاتی مثل گوشه های گرد، وسایل قفل شونده اضافی یا حفره های کاربردی هستند که به پلاستیک این امکان را می دهند که همه درخواست ها را میسر ساخته و آماده تولید باشد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا پالت های کاملی را پیدا کنید.

پالت های پلاستیکی با ثبات و طول عمری که دارند بازار را تحت تأثیر قرار می دهند. ضایعات و شکستگی که اتفاقی عادی در پالت های چوبی هست در مورد پالت های پلاستیکی صدق نمی کند. اندازه گیری های و طراحی های دقیق درجه بالایی از ثبات را در فرآیند کار ایجاد می کنند. به علاوه، پالت های پلاستیکی این امکان را دارند که برای انبارش ها و سیستم های خودکار سفارشی تولید شوند.

یکی از ویژگی های اصلی پالت پلاستیکی وزن خالص کم آنها است. این موضوع کمک بزرگی برای کارگران است، به خصوص در مناطقی که پالت های خالی بایستی توسط دست جا به جا و روی هم قرار داده شوند. این نوع پالت ها همچنین در صرفه جویی هزینه، سوخت و نیز کاهش دی اکسید کربن در حمل و نقل موثر هستند. پالت های شانه تخم مرغی فضای کمتری را در انبارها اشغال می کنند و هزینه انبارداری کمتری دارند.

اخبار و رویدادها

ابعاد: 120*100
مدل پالت: نوع پالت, پالت
نوع پالت پلاستیکی: نوع پالت پلاستیکی, پالت های صنعتی
تحمل بار در حالت ثابت: تحمل بار در حالت ثابت, 1 تا 2 تن

 

پالت پلاستیکی IPL1208/3R

ابعاد :1200mm x 1000mm x140mm

وزن خالص :(%2±) 6.5 کیلوگرم

بارگیری ثابت :1600 کیلوگرم

بارگیری متحرک :800 کیلوگرم

بارگیری داخل قفسه:

ظرفیت کانتینر:1075 عدد (کانتینر 40 فوت)

جنس :HDPE lng. Grade + UV Stablize

 

مشخصات فنی

  • قابلیت چاپ لوگو مشتری بر روی محصول
  • قابلیت تولید در تمام رنگ های استاندارد
  • تحمل دما 25 - تا 45+ درجه سانتی گراد
  • قابل جابجایی توسط جک پالتهای دستی ، لیفتراک و ریچتراک
پالت پلاستیکیچرا باید از پالت پلاستیکی استفاده کنیم؟

1- با استفاده از پالت پلاستیکی به جای سطح، از حجم انبار استفاده می شود.

2- با استفاده از پالت پلاستیکی و حمل و نقل مکانیکی، حوادث ناشی از کار و حمل و نقل دستی کاهش می یابد.

3- هزینه های حمل و نقل با پالت پلاستیکی به میزان 45 تا 50 درصد کاهش صورت می گیرد.

4- پالت پلاستیکی ذخیره سازی را ساده تر ساخته و محاسبه کنترل موجودی و انبارگردانی را آسان می کند.

5- پالت پلاستیکی میزان ضایعات وارده به کالا را کاهش می دهد.

6- پالت پلاستیکی یکنواختی و ترتیب بهتری را در عملیات انبارداری به همراه دارد.

درباره پرشین صنعت

تدوین روش های مدیریت، توجه به منابع انسانی و کنترل کیفیت با رعایت بالاترین استانداردها از مهمترین نکات حائز اهمیت در انجام پروژه های متفاوت است. مدیریت به روز در کنار استفاده از ماشین آلات مدرن، پرشین صنعت را تبدیل به توانمندترین گروه تولیدی در صنعت تولید قطعات پلاستیک کرده است.  دستگاههای فوق سنگین تزریق از 700 تا 4000 تن در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های مرتبط با صنعت پلاستیک، توان کاربردی و تخصص علمی را به کار گرفته است تا امکان انجام پروژه های متفاوت پرشین صنعت عملی گردد.

     

تماس با ما

آدرس: کرج، کیلومتر 5 اتوبان کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان، فاز دوم، خیابان گلستان نهم، خیابان باغستان، پلاک 247،

تلفن ها: 5-80 20 76 34 026

مستقیم فروش: 86 20 76 34 026

فکس: 89 20 76 34 026 | ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پالت پلاستیکی - باکس پالت - پالت

instagram   linkedin   facebook   aparat   youtube

کروکی آدرس