معرفی پرشین صنعت

بیش از چهل سال نوآوری ،تلاش و تجربه، امروز به لطف خداوند متعال با تأسیس یکی از پیشرفته ترین کارخانجات تولید انواع محصولات پلاستیک چهره ای متفاوت از قابلیت های فردی و درون گروهی را به شما معرفی خواهد کرد. پرشین صنعت با تکیه بر سوابق درخشان گذشته مدیران به جهت تأسیس و مدیریت گروه های بزرگی نظیر شرکت سـبلان پلاستیک،رازک شیمی، ساحل اتحاد ارومیه، سهند پلاستیک کاوش ، توحید پلاستیک یزد و پلاست تولید ، حاصل بیش از چهل سال تجربه و تلاش را با نوگرایی و استفاده از مدرنترین تجهیزات در دسترس پروژه های متفاوت شما قرار می دهد.

استفاده از تجربیات و به روز رسانی اطلاعات در کنار بهره مندی از تخصص و علم نیروی متعهد، مهمترین دلایل تفاوت پرشین صنعت است. نگاه علمی و استفاده از امکانات مطابق با استانداردهای جهانی تنها در خارج از مرزها در دسترس شما نیست.آزمایشگاه های پیشرفته پرشین صنعت امکان آزمون های مرتبط کلیه محصولات و قطعات پلاستیک را فراهم نموده است. منحصر به فرد ترین دستگاه های تزریق در خاورمیانه پرشین صنعت را همراه بزرگان جهان صنعت تولید انواع قطعات پلاستیک قرار داده است. بزرگترین تولید کننده قطعات پلاستیکی ایران اکنون با نصب مدرن ترین دستگاه های تزریق، امکان تولید قطعات پلاستیکی را تا 65 کیلوگرم فراهم نموده است.

آزمایشگاه پیشرفته پرشین صنعت امکان انجام کلیه آزمون های مرتبط با محصولات و قطعات پلاستیک را فراهم ساخته است.تدوین روش های مدیریت ، توجه به منابع انسانی و کنترل سیستم مدیریت یکپارچه با رعایت بالاترین وبروز ترین استانداردها از مهمترین ویژگی های این شرکت می باشد که به موجب آن مفتخر به اخذ استاندارد ایزو 9001 در زمینه سیستم مدیریت کفیت ، استاندارد ایزو 14001 در زمینه سیستم مدیریت زیست محیطی ، استاندارد ایزو 45001 در زمینه ارزیابی سیستم ایمنی وبهداشت کارکنان و همچنین استاندارد ایزو 17025 آزمایشگاهی گردیده است. ماشین الات مورد استفاده شرکت تمام اتوماتیک و باظرفیت 188 تا 4000 تن می باشد. از تولیدات فعلی  این شرکت می توان به محصولاتی از قبیل مخازن مکانیزه از  100 لیتری تا 1100لیتری، انواع پالت ها ، باکس پالت ها ، اقلام مختلف ساختمانی و .......... اشاره کرد.

بخشی از تولیدات این شرکت شامل انواع پالت های پلاستیکی و باکس پالت پلاستیکی در ابعاد مختلف جهت مصارف صنعتی، بهداشتی، غذایی با توان تولید روزانه 2000 عدد پالت می باشد .
همچنین در بخش صادرات نیز فعالیت های خوبی صورت پذیرفته و اکنون تولیدات این شرکت به بیش از 17 کشور صادر می گردد، کشورهایی نظیر ایتالیا ، ترکیه، امارات، عراق  قطر، هند، رومانی، گرجستان، لهستان, تانزانیا و غیره..... از جمله این کشورها می باشند .

جناب آقای مهندس میر حیدری یکی از موسسین انجمن پلیمر ایران و همگن پلاست می باشند. ایشان در کارنامه کاری خود، بعنوان موسس و رییس هیات مدیره شرکتهایی ذیل فعالیت داشته اند.

 • سبلان پلاستیک
 • پرشین صنعت
 • رازک شیمی
 • بتن بسپار
 • اندیشه برتر میران
 • سهند پلاستیک کاوش
 • سبحان پلاستیک زاهدان
 • ساحل اتحاد ارومیه
 • ماشین سازی کرمان
 • توحید پلاستیک
 • پلاست تولید

درباره پرشین صنعت

تدوین روش های مدیریت، توجه به منابع انسانی و کنترل کیفیت با رعایت بالاترین استانداردها از مهمترین نکات حائز اهمیت در انجام پروژه های متفاوت است. مدیریت به روز در کنار استفاده از ماشین آلات مدرن، پرشین صنعت را تبدیل به توانمندترین گروه تولیدی در صنعت تولید قطعات پلاستیک کرده است.  دستگاههای فوق سنگین تزریق از 700 تا 4000 تن در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های مرتبط با صنعت پلاستیک، توان کاربردی و تخصص علمی را به کار گرفته است تا امکان انجام پروژه های متفاوت پرشین صنعت عملی گردد.

     

تماس با ما

آدرس: کرج، کیلومتر 5 اتوبان کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان، فاز دوم، خیابان گلستان نهم، خیابان باغستان، پلاک 247،

تلفن ها: 5-80 20 76 34 026

مستقیم فروش: 86 20 76 34 026

فکس: 89 20 76 34 026 | ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پالت پلاستیکی - باکس پالت - پالت

instagram   linkedin   facebook   aparat   youtube

کروکی آدرس