اخبار و رویدادها

برنامه غذای جهانی سازمان ملل

اکنون شرکت پرشین صنعت قادر به اظهار این است که استانداردهایش نه تنها مطابق استانداردهای تولید در ایران هستند بلکه با استانداردهای جهانی نیز مطابقت دارند، زیرا آنها توسط سازمان‏های جهانی نظیر برنامه جهانی غذا تأیید شده اند.

news5

پالت بهداشتی با سطح زیرین یک پارچه کاملأ بسته محصول قابل توجه دیگری از شرکت پرشین صنعت است که از مواد تزریقی کوپلیمر پلی پروپیلن مخصوص مواد غذایی تولید می شود.

این نوع پالت برای استفاده در صنایع غذایی و انبارهای دارویی مناسب است و به طور کلی برای تمام مکان هایی که از لحاظ بهداشتی تحت نظارت قرار می گیرند.

بیست و دومین نمايشگاه بين المللی ماشين آلات چاپ و بسته بندي با مجوز سازمان توسعه تجارت ايران از تاريخ 2 تا 5 دی 1394 در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران برگزار ميگردد. پرشن صنعت مفتخر است دراين نمايشگاه که به عنوان مهمترين رويداد در زمينه صنعت چاپ و بسته بندي در کشور و  محلی برای ارائه آخرين دستاوردهای داخلی و بين المللی در اين زمينه است شرکت نماید.

 

درباره پرشین صنعت

تدوین روش های مدیریت، توجه به منابع انسانی و کنترل کیفیت با رعایت بالاترین استانداردها از مهمترین نکات حائز اهمیت در انجام پروژه های متفاوت است. مدیریت به روز در کنار استفاده از ماشین آلات مدرن، پرشین صنعت را تبدیل به توانمندترین گروه تولیدی در صنعت تولید قطعات پلاستیک کرده است.  دستگاههای فوق سنگین تزریق از 700 تا 4000 تن در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های مرتبط با صنعت پلاستیک، توان کاربردی و تخصص علمی را به کار گرفته است تا امکان انجام پروژه های متفاوت پرشین صنعت عملی گردد.

تماس با ما

آدرس: کرج، کیلومتر 5 اتوبان کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان، فاز دوم، خیابان گلستان نهم، خیابان باغستان، پلاک 247،

تلفن ها: 5-80 20 76 34 026 | مستقیم فروش: 86 20 76 34 026

فکس: 89 20 76 34 026 | ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

instagram   linkedin   facebook   aparat   youtube